BAKSİFED yeniden TÜRKONFED yönetiminde

Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Geçen Dönem Başkanı ve dönem delegesi Ali Eroğlu, Türkiye'de SİAD'ların en üst kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED)’in 12 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen 13. Genel Kurulu’nda ikinci kez Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.
Türkiye genelinde 29 federasyon ve 235 derneğin çatı örgütü olan TÜRKONFED, 13’üncü genel kurulunu İstanbul’da gerçekleştirdi. TÜRKONFED’in geçen dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yapan Eroğlu, ikinci kez yönetime seçildi. Batı Akdeniz iş dünyasını, konfederasyonda ANSİAD geçmiş dönem ve BAKSİFED geçen dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu temsil edecek.


BATI AKDENİZ SİAD’LARI BİR ARADA

TÜRKONFED’in 13. Genel Kurulunda, Batı Akdeniz iş dünyasını temsil eden, TÜRKONFED üyesi dernek başkanları da yer aldı. BAKSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve BAKSİFED Üye Dernekleri’nden Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan, Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) Başkanı Akın Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Köse, Antalya Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği (OSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kılıç, Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Dr.Aynur Doğan, Burdur Sanayici, Serbest Meslek Mensupları ve İş İnsanları Derneği (BUSİAD) Başkanı Deniz Kurt ve Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) Başkanı Semih Beken genel kurulda bir araya geldiler.